Практика в Центре «Территория здоровья»

В межах проходження виробничої (навчальної) практики на кафедрі здоровʼя людини та фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки студенти  спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» ознайомилися зі структурою та особливостями діяльності Центру «Територія здоровʼя» (м. Сєвєродонецьк).

Здобувачі вищої освіти змогли ознайомитися з сучасним реабілітаційним методом кінезітерапії, спрямованим на розширення амплітуди рухів у суглобах, на напруження, релаксацію і скорочення мʼязів тулуба і кінцівок. Особливістю цього методу відновлювальної терапії є можливість активної участі пацієнта у лікувальному процесі, завдяки чому зростає його мотивація, зʼявляється віра у власні сили і в те, що встановлено контроль над хворобою.

Крім того, студенти засвоїли методики профілактики остеохондрозу, артрозу, артриту з залученням процедур пресотерапії, електростимуляції, занять у групі і індивідуально-адаптивної гімнастики, скандинавської ходьби.

Висловлюємо вдячність керівництву Центру та організатору  практики – старшому викладачу кафедри здоровʼя людини та фізичного виховання Олександру Лукʼянюку.