Print

Торжественное заседание Ученого совета

 

Другою частиною святкування 100-річчя СНУ ім. В. Даля того ж дня, 25 вересня, стало урочисте засідання Вченої ради університету. Захід відкрив урочистий вхід до лекційної аудиторії вчених-далівців на чолі з головою Вченої ради, ректоркою університету Ольгою Поркуян у чудових мантіях, які були пошиті спеціально до славетного ювілею.

Після доповіді Ольги Поркуян про славетну історію і сьогодення університету відбулася церемонія у відповідності з “Положенням про почесні звання Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля” — традиційне присвоєння до річниці зі дня заснування СНУ ім. В. Даля почесних звань університету видатним науково-педагогічним працівникам, які є гордістю закладу.

 До дня ювілею університету рішенням Вченої ради почесне звання Почесний професор Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля присвоєно:

професору кафедри міжнародної економіки і туризму, доктору економічних наук Бузько Ірині Романівні (на жаль, Ірини Романівни на заході не було);

завідувачці кафедри фінансів і банківської справи, докторці економічних наук Костирко Лідії Андріївні, яка і отримала посвідчення.

Далі відбулася церемонія нагородження далівців. Її провів заступник керівника Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Олександр Ольшанський.

Подякою Міністерства освіти і науки були нагороджені:

БАТУРІН Олександр Іванович, старший викладач кафедри програмування та математики

ГАЛГАШ Руслан Анатолійович, директор навчально-наукового інституту економіки і управління

ГАНЖА Сергій Миколайович, старший викладач кафедри електричної інженерії

ІВЧУК Юлія Юліївна, професорка кафедри правознавства

КАПЛІНА Галина Анатоліївна, доцентка кафедри правознавства

КОТОВА Любов В’ячеславівна, доцентка кафедри правознавства

ЛІТВІНОВА Лариса Миколаївна, начальниця відділу кадрів

МИТРОХІН Сергій Олександрович, декан факультету інформаційних технологій та електроніки

НОЖЕНКО Володимир Сергійович, помічник ректора

ОВЧАРЕНКО Євген Іванович, завідувач кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу

ТАРАСОВ Вадим Юрійович, доцент кафедри хімії та охорони праці

Листом подяки Луганської обласної державної адміністрації були нагороджені:

ДЕНИСЕНКО Галина Олексіївна, доцентка кафедри  конституційного права

ДУБОВИЙ Олександр Володимирович, доцент кафедри природничих та суспільно-гуманітарних дисциплін Інституту хімічних технологій СНУ ім. В. Даля (м. Рубіжне)

ЗАБОЛОЦЬКИХ Тетяна Іванівна, викладачка української мови та літератури Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму СНУ ім. В. Даля

КІЧКІНА Олена Іванівна, професорка кафедри залізничного, автомобільного транспорту та підйомно-транспортних машин

КЛЮС Юлія Ігорівна, завідувачка кафедри обліку і оподаткування

КОСТИРКО Лідія Андріївна, завідувачка кафедри фінансів і банківської справи

КРОЛЬ Олег Соломонович, професор кафедри машинобудування та прикладної механіки

СКАРГА-БАНДУРОВА Інна Сергіївна, завідувачка кафедри комп’ютерних наук та інженерії

ХОРОШУН Галина Миколаївна, доцентка кафедри будівництва, урбаністики та просторового планування

ЦЕЛІЩЕВ Олексій Борисович, директор навчально-наукового інституту міжнародних відносин

Почесною грамотою Сєвєродонецької міської ради був нагороджений:

ГОРБУНОВ Микола Іванович, завідувач кафедри залізничного, автомобільного транспорту та підйомно-транспортних машин

Грамотою Військово-цивільною адміністрації  були нагороджені:

ГУРТЯК Олександр Іванович, начальник господарського відділу

ЛЄСКІН Володимир Миколайович, викладач фізичного виховання Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму СНУ ім. В. Даля               

ТАБУНЩІКОВ Володимир Георгійович, старший викладач кафедри машинознавства та обладнання промислових підприємств

ПОЯРКОВА Лідія Іванівна, начальниця відділу організації документообігу

Подякою Сєвєродонецької міської ради були нагороджені:

БЄЛОВЕЦЬКА Ліна Едуардівна, старша викладачка кафедри іноземних мов та професійної комунікації

РАТОВ Денис Валентинович, старший викладач кафедри програмування та математики.

Присутні побачили відеопоздоровлення  Олександра Голубенка, людини, завдяки самовідданій праці якої СНУ ім. В. Даля увійшов до десятки кращих університетів України, доктора технічних наук, професора, член-кореспондента Академії педагогічних наук України, академіка Міжнародної та Української інженерних академій, Героя України.

Далі відбулася церемонія нагородження відзнаками університету.

Почесними грамотами університету були нагороджені:

АБУЗАРОВА Каміла Рамилівна, фахівчиня відділу по зв’язкам з громадськістю

АГАФОНОВА Ганна Сергіївна, доцентка кафедри політології та міжнародних відносин

АНТОНЕНКО Тетяна Леонардівна, професорка кафедри педагогіки

БАРБАРУК Ліна Вікторівна,  старша викладачка кафедри комп’ютерних наук та інженерії

БЄЛКІН Давид Ілліч, завідувач кафедри машин та апаратів хімічних виробництв Інституту хімічних технологій (м. Рубіжне)

БЄЛОУСОВА Любов Іванівна, головна бухгалтерка

БЕЗГУБЕНКО Юлія Сергіївна, викладачка спецпредметів ЕОМ Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму СНУ ім. В. Даля

БЛІНОВА Наталія Костянтинівна, доцентка кафедри хімічної інженерії та екології

БОНДАРЕНКО Галина Петрівна, завідувачка кафедри української філології та журналістики

БУЗЬКО Ірина Романівна, професорка кафедри міжнародної економіки і туризму

ВОРОХ Андрій Олександрович, директор Слов’янського регіонального центру інформаційно-консультаційної підтримки абітурієнтів і студентів

ГЛІКІНА Ірина Маратівна, професорка кафедри хімічної інженерії та екології

ГОЛУБЦОВА  Лариса Вікторівна, культорганізаторка Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму СНУ ім. В. Даля

ДОВГАЛЬ Олена Іванівна, старша лаборантка кафедри германо-романської філології та перекладу

ДОЙШЛЕ Ірина Сергіївна, фахівчиня відділу міжнародних проектів і програм

ДОРОХІН Володимир Миколайович, начальник військово-мобілізаційного відділу

ЄРОХІНА Тетяна Миколаївна, секретарка деканату факультету інженерії

ЗАВАЦЬКА Наталія Євгенівна, завідувачка кафедри практичної психології та соціальної роботи

ЗАВЕРКІН Андрій Вікторович, доцент кафедри залізничного, автомобільного транспорту та підйомно-транспортних машин

ІВЧЕНКО Жанна Михайлівна, заступниця головного бухгалтера

КАЧУРІН Сергій Гурійович, доцент кафедри конституційного права

КОВАЛЕНКО Валентина Олексіївна, заступниця начальника відділу кадрів

КОВАЛЬОВА Марина Миколаївна, фахівчиня відділу забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти

КРСЕК Ольга Євгенівна, завідувачка кафедри іноземних мов та професійної комунікації

ЛУК’ЯНЮК Тетяна Борисівна, начальниця відділу профорієнтації студентів

МАЙБОРОДА Юрій Іванович, головний енергетик

МАНУХІНА Марта Юріївна, доцентка кафедри обліку і оподаткування

МЕЛЬНИК Віктор Леонідович, начальник відділу технічних засобів навчання

МОВЛЯН Ірина Петрівна, заступниця головного бухгалтера

МИХАЙЛОВ Євген Валентинович, доцент кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті

ОКУЛОВА Анжела Василівна, диспетчерка навчального відділу

ПЕЛЕШЕНКО Олена Вікторівна, старша викладачка кафедри психології та соціології

ПОСТІЛЬГА Наталія Володимирівна, провідна фахівчиня Центру удосконалення освіти

ПРОЛИГІНА Дарина Леонідівна, фахівчиня деканату факультету інформаційних технологій та електроніки

ПШЕНІЧНА Ольга Павлівна, секретарка відділу організації документообігу

САВЕЛЬЄВА Вероніка Владиславівна, заступниця директора наукової бібліотеки

СЄРЄБРЯК Тетяна Віталіївна, заступниця головного бухгалтера

СКОРОХОД Валентина Михайлівна, викладачка інформатики та програмування Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму СНУ ім. В. Даля

СОКОЛОВ Володимир Ілліч, завідувач кафедри машинобудування та прикладної механіки

ТИМОШЕНКО Михайло Васильович, інженер з ремонту господарського відділу

ТИЩЕНКО Олена Ігорівна, доцентка кафедри фінансів та банківської справи

ФОМІН Андрій Володимирович, доцент кафедри історії та археології

ХОРУНЖА Любов Тимофіївна, начальниця відділу охорони праці та безпеки життєдіяльності

ШВЕЦЬ Наталія Вячеславівна, доцентка кафедри економіки і підприємництва

ШЛЯХОВА Тамара Василівна, доцентка кафедри програмування та математики

ШПАРБЕР Марина Євгенівна, старша викладачка кафедри будівництва, урбаністики та просторового планування

Подяками університету були нагороджені:

БАРАБАНОВ Іван Максимович, головний механік

БАРБАРУК Віктор Миколайович, директор Центру удосконалення освіти

БОБОК Аліна Іванівна, диспетчерка деканату факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки

БРОВЕНДЕР Юрій Михайлович, професор кафедри історії та археології

ГАЛСТЯН Тетяна Михайлівна, доцентка кафедри екології та технології полімерів Інституту хімічних технологій (м. Рубіжне)

ГНІДЕНКО Вікторія Ігорівна, асистентка кафедри правознавства

ГОЖЕНКО Анастасія Володимирівна, диспетчерка навчального відділу

ГРИЦЕНКО Григорій Миколайович, доцент кафедри правознавства

ДУРНЄВА Ірина Леонідівна, провідна фахівчиня відділу забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти

ЕСМОНТ Юлія Євгенівна, керівниця підрозділу по роботі з іноземними студентами

ЗЕЛЕНКО Олександр Віталійович, начальник інформаційно-аналітичного відділу Науково-дослідної частини

КАРДАШУК Володимир Сергійович, доцент кафедри комп’ютерних наук та інженерії

КАРЧЕВСЬКА Олена Василівна, доцентка кафедри політології та міжнародних відносин

КЕРЕМЕТ Михайло Анатолійович, доцент кафедри залізничного, автомобільного транспорту та підйомно-транспортних машин

КОРТЄВА Олена Вікторівна, диспетчерка деканату навчально-наукового інституту транспорту і будівництва

КУРТОВА Ольга Василівна, старша інспекторка з кадрів

КРАВЦОВ Олександр Іванович, завідувач міжкафедральної комп’ютерної лабораторії

КРАВЧЕНКО Олена Леонідівна, доцентка кафедри української філології та журналістики

КРАСАВІНА Тетяна Миколаївна, архіваріус Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму СНУ ім. В. Даля

КУЗНЕЦОВА Юлія Юріївна, завідувачка відділу наукової бібліотеки

ЛЕОНЕНКО Сергій Володимирович, інженер кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу

ЛИТВИНСЬКА Наталія Іванівна, провідна інженерка кафедри обліку і оподаткування

ЛЮБИМОВА-ЗІНЧЕНКО Ольга Валентинівна, завідувачка аспірантури і докторантури

МЕДВІДЬ Іван Іванович, доцент кафедри будівництва, урбаністики та просторового планування

МЕЛКОНОВ Григорій Леонідович, доцент кафедри машинобудування та прикладної механіки

МИРОШНИК Михайло Михайлович, фахівець відділу профорієнтації студентів

ОГАР Альона Валеріївна, секретарка деканату навчально-наукового інституту міжнародних відносин

ПАНІН Ігор Євгенович, оператор інформаційно-комунікаційних мереж відділу по зв’язкам з громадськістю

РИЖКОВА Ірена Михайлівна, архіваріус відділу організації документообігу

РОМАНЧЕНКО Олексій Володимирович, доцент кафедри машинобудування та прикладної механіки

РУДНЄВ Євген Сергійович, доцент кафедри електричної інженерії

САВІНА Лариса Петрівна, заступниця головного бухгалтера Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму СНУ ім. В. Даля

СЄМЄНЦОВА Ксенія Володимирівна, секретарка відділу організації документообігу

СІТАК Ірина Вікторівна, завідувачка кафедри вищої математики та комп’ютерних технологій Інституту хімічних технологій (м. Рубіжне)

СЛЕПЦОВ Євгеній Миколайович, викладач спецпредметів ЕК Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму СНУ ім. В. Даля

ТАТАРЧЕНКО Олена Миколаївна, доцентка кафедри економіки та підприємництва Інституту хімічних технологій (м. Рубіжне)

ТКАЧЕНКО Юлія Анатоліївна, фахівчиня Слов’янського регіонального центру інформаційно-консультаційної підтримки абітурієнтів і студентів

ТУРЧАНИНА Олександра Євгеніївна, старша лаборантка кафедри економіки і підприємництва

ХАТІПОВ Михайло Олександрович, старший викладач кафедри здоров’я людини та фізичного виховання

ХОЛОДНЯК Віктор Миколайович, старший викладач кафедри програмування та математики

ШУЛІКА Світлана Володимирівна, старша інспекторка з кадрів

Також Почесною грамотою були відзначені студенти:

БОРИСОВ Павло Борисович, студент групи ПР-182д юридичного факультету

БУХОВ Андрій Ігорович, студент групи ПОМ-18д факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки

БУЧКО Тетяна Михайлівна, студентка групи СР-20дм факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки

ВІТКОВСЬКИЙ Владислав Миколайович, студент групи МБГ-17Д навчально-наукового інституту транспорту і будівництва

ВОРОШИЛОВА Маргарита Андріївна, студентка групи АМП-18д навчально-наукового інституту міжнародних відносин

ГЕЙВАХ Галина Миколаївна, студентка групи ПС-18д факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки

ГРАБОВСЬКА Дар’я Василівна, студентка групи АТП-17д факультету інформаційних технологій та електроніки

ГУРТОВИЙ Владислав Ігорович, студент групи Гір-18Дс факультету інженерії

ДАХНО Ольга Андріївна,  студентка групи АБС-17 навчально-наукового інституту транспорту і будівництва

ЗУБКО Ганна Сергіївна, студентка групи ТД-17-2с Інституту хімічних технологій (м. Рубіжне)

КАЛІНІНА Владислава Юріївна, студентка групи ІБС-18д юридичного факультету

КАЛІНІЧЕНКО Дмитро Ігорович, студент групи ГМ-20 Дм факультету інженерії

КИРИЛОВА Марина Володимирівна, студентка групи ООП17д навчально-наукового інституту економіки і управління

ЛИТОВКА Яна Олегівна, студентка групи ЕК-19дм навчально-наукового інституту економіки і управління

МАЙДИК Анастасія Володимирівна, студентка групи КІ-17д факультету інформаційних технологій та електроніки

НЕВІДОМА Катерина Олексіївна,  студентка групи ЕК-18д навчально-наукового інституту економіки і управління

ПАСТУШЕНКО  Дар’я Дмитрівна, студентка групи МВ-17д навчально-наукового інституту міжнародних відносин

ПОБЄРЄЙ Вадим Юрійович, студент групи ТД-17а Інституту хімічних технологій (м. Рубіжне)

РУСАНОВ Богдан Олександрович, студент групи ЕК-18 Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму СНУ ім. В. Даля

САМАРСЬКА Юліана Артемівна, студентка групи ФБС-18 Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму СНУ ім. В. Даля -СОБОЛЬ Світлана Євгенівна, студентка групи ІАІ-19 дм  юридичного факультету

СУХАРЄВСЬКА Аліна Максимівна, студентку групи ЕЕ-17Да факультету інженерії

ТУР Ярослав Юрійович, студент групи КІ-18д факультету інформаційних технологій та електроніки

ФЕДЧЕНКО Анастасія Олександрівна, студентка групи ОП-18 Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму СНУ ім. В. Даля ФОМЕНКО Варвара Сергіївна, студентка групи ТУ-17д навчально-наукового інституту міжнародних відносин

ШТИКОВ Антон Романович, студент групи ОПАТ-16Д навчально-наукового інституту транспорту і будівництва        

Зі словами подяки від імені студентства звернулася до присутніх колишня студентка, а нині співробітниця університету Ольга Сичова, яку далівці пам’ятають як Маслову.

А завершилося урочисте засідання Вченої ради університету врученням брендової сувенірної продукції усім керівникам підрозділів, які дуже гарно виглядали у фірмових мантіях.

Через протиепідеміологічні заходи частина колективу спостерігала за святковим заходом у режимі відеоконференції, але усі разом мали змогу насолодитися неймовірними номерами ансамблю Луганської філармонії «Радани».