Print

Санаторій-профілакторій Далівського університету відсвяткував 40-річний ювілей

 

Санаторій-профілакторій Далівського університету відсвяткував 40-річний ювілей

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся творчий концерт головного лікаря санаторію-профілакторію Олександра Скобіна, присвячений до 40-річного ювілею очолюваного ним закладу. 

Свій трудовий ювілей відзначає і Олександр Тимофійович, адже саме він в 1968 році заснував на базі тоді ще Ворошиловградського машинобудівного інституту перший лікарський здоровпункт. Надалі він виріс, модернізувався. Зараз в ньому функціонують відділення водо-, світло- та теплолікування, кабінет ЛФК та багато інших. Всі вони оснащені сучасним обладнанням. За час існування профілакторію були оздоровлені тисячі студентів, викладачів і співробітників університету. 

Олександр Скобін – головний лікар санаторію-профілакторію, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, доцент кафедри «Проблеми людини і філософія здоров’я». За 20 років це він випустив три збірки віршів, п’ять – пісень і романсів. Всього Олександр Тимофійович написав понад 300 пісень та романсів. Його творчість присвячена як в цілому України, Донбасу, Луганську, так і вічним темам – історії, любові, дружбі. Більшість своїх пісень і романсів він написав на власні вірші, але використовував і твори багатьох інших поетів. Деякі з його пісень вже на слуху – «Хризантемы», «Беловодский вальс», «Оксамитовий сезон», «Моя країна Тополина» та інші. 

Починаючи творчий концерт, співробітників санаторію-профілакторію привітав перший проректор СНУ ім. В. Даля професор Михайло Смирний. У глядацькій залі зібралися ветерани ВВВ, працівники санаторію-профілакторію, колеги-лікарі, викладачі, студенти і просто шанувальники творчості Олександра Тимофійовича. На сцені виступили народні ансамблі СНУ ім. В. Даля – сучасного спортивного танцю «Пульс» та бального танцю «Олімп і Я», а також окремі виконавці – Катя Вінтер, Лариса Коротун, Володимир Половинко, Єгор Устинов, Сергій Гру ненко та інші.


Підготувала: Галина Щербак