Print

NMBP 11-2017: Застосування інструменту ERA-NET в наномедицині;

Проблематика:

Зміцнення позиції Європи в наномедицині вимагає зосередження дій на загальноєвропейських дослідницьких пріоритетних тематиках, з метою реалізації спільної ініціативи. План стратегічних досліджень та інновацій в галузі наномедицини надає стратегічне і перспективне бачення з метою розширення досліджень та інновацій в даній тематиці через спільну діяльність зокрема особливо з великими фармацевтичними чи діагностичними компаніями, сприяючи тим самим появі наномедицини в продуктів промисловому секторі.

Область застосування:

Метою пропонованого ERA-NET спів фінансування є координація науково-дослідницьких зусиль за участю членів, асоційованих членів Євросоюзу в області наномедицини, продовження діяльності в рамках ERA-NET EuroNanoMed та сприяння конкурентоспроможність європейських установ , що працюють в галузі наномедициниі впровадження спільних транснаціональних пропозицій (які реалізуватимуться у вигляді грантів третім особам) з європейським співфінансуванням для фінансування багатонаціональних новаторських ініціатив щодо досліджень у цій області. Робота по проекту буде пов’язана з Спільною програмою ініціатив, зокрема IMI, з використанням державного фінансування і збільшення числа спільних проектів з промисловими підприємствами та створення сприятливого середовища для розвитку інноваційної наномедицини.
Європейська комісія вважає, що пропозиції, що претендуватимуть на фінансування з боку ЄС в діапазоні 8 -10 млн EUR дозволять вирішувати цю задачу. Пропозиції, що передбачатимуть інші рівні фінансування також будуть розглянуті.
Фінансуватиметься тільки один запит.

Очікуваний ефект:

  • Взаємодія і узгодженість в ключових областях наномедичних досліджень на національному та регіональному рівнях;
  • Реалізація відповідних частин Планe стратегічних досліджень та інновацій в галузі наномедицини;
  • Створення сприятливих умов для росту застосування наномичних технологій в промислових виробах медичного призначення.

 

Тип дії:

ERA-NET співфінансування