Print

Семінар «Сучасні методики викладання іноземної мови» на кафедрі іноземних мов та професійної комунікації

 

Викладачами кафедри іноземних мов та професійної комунікації навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля проведений науково-методичний семінар на тему «Сучасні методики викладання іноземної мови», який відвідали викладачі кафедри і колеги з інших факультетів університету.

Це був вже четвертий семінар у рамках проекту Британської Ради  «Англійська для університетів». Семінар пройшов у дружній атмосфері і всі присутні мали змогу дізнатися багато корисного. Наприклад, викладач Людмила Єрмоленко виступила з доповіддю «Second language acquisition». Вона познайомила присутніх з теорією відомого лінгвіста та фахівця з проблем прикладної лінгвістики Стівена Крашена.

Успішне та швидке вивчення іноземної мови є досить актуальним в наш час, відтак важливе та необхідне для викладачів. Наталія Барвіна розповіла про те, які помилки досить часто виникають під час викладання англійської мови, та про шляхи їх уникнення. Анна Гнилицька доповіла про найрозповсюдженіші методики викладання іноземної мови та їх авторів.  

Викладачі кафедри планують продовжити організовувати семінари з методики викладання і запрошують всіх бажаючих їх відвідати.