Серед далівців-майбутніх гідрологів визначили «Містер WATER і Міс AQUA- 2013»

Студенти та викладачі кафедри «Гідрометеорологія» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля провели традиційне свято, приурочене до Всесвітнього дня водних ресурсів,    Всесвітнього метеорологічного дня та 50-річного ювілею Всесвітньої служби погоди. Уже вшосте цей захід кафедра провела на базі відпочинку «Старт» Далівського університету, розташованій у лісовому масиві на березі Сіверського Дінця.

За традицією свято розпочалося з посвяти першокурсників у гідрологи, під час якої далівці отримали нові імена на честь плеяди міфічних гідрологічних персонажів, та посвяти п’ятикурсників   у практикуючі гідрологи. Після цього стартувало спортивно-гумористичне змагання між групами за звання «Краща гідрологічна група – 2013». За результатами декількох випробувань перемогу здобула група ПН-491.

Продовжилося святкування музично-інтелектуальним конкурсом  «Містер WATER – 2013» та «Міс AQUA – 2013». У результаті напруженої боротьби ці почесні звання отримали Олександр Удовиченко та Тетяна Тесля. Завершальними етапами урочистостей стала театралізована імпровізація четвертокурсників кафедри, футбольні змагання між командами далівців та приготування першокурсниками кулешу.

Вже традиційно участь у святкових заходах взяли випускники кафедри «Гідрометеорологія» Далівського університету. Незважаючи на те, що кафедра є однією з наймолодших у СНУ ім. В. Даля, вона динамічно та успішно розвивається. Цього року  кафедра вчетверте випустить фахівців сфери гідрології за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» та вдруге – за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр».