Серед далівців обрали найкращу команду автомеханіків

У коледжі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувся традиційний щорічний конкурс «Кращий за професією».

Конкурс проводився втретє та був присвячений Дню працівника ДАІ та Дню космонавтики. У ньому  взяли участь три команди студентів-третьокурсників спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» – «Автодром», «Чорна блискавка» та «Автодоктор».

У конкурсі на знання правил дорожнього руху учасники оцінювали дорожню ситуацію, визначали винуватця дорожньо-транспортної пригоди та виявляли порушення ПДД. Виконуючи наступне завдання,  студенти демонстрували набуті навички з обслуговування та ремонту автомобілів та складали первинну документацію з прийому авто на ремонт до станції технічного обслуговування. Окрім того, капітани команд змагалися між собою за звання найвеселішого та найвинахідливішого.

Як зазначають організатори, студенти-учасники показали високий рівень знань та добре розвинений комплекс набутих практичних навичок, тому за звання найкращого велася запекла боротьба. Тож, перемогу в конкурсі отримала команда «Чорна блискавка», друге місце посів «Автодоктор», а замкнув трійку призерів «Автодром».