Сергій Квіт зустрівся із викладачами та студентами СНУ ім. В.Даля

Під час одноденної робочої поїздки у Луганську область Міністр освіти та науки Сергій Квіт провів у Сєвєродонецьку зустріч зі студентами та викладачами одного із 16 переміщених з непідконтрольної території України вишу – Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Виступаючи перед далівцями, Сергій Квіт акцентував увагу на ключових аспектах нового закону «Про вищу освіту». Насамперед, це зменшення кількості університетів через підвищення вимогливості до якості надання освіти. Автономія університетів, на думку Міністра, повинна дати значний поштовх до розвитку студентського самоврядування: «Студентське самоврядування – дуже важливо. Це той простір, який належить студентам. І без активного студентського життя не може бути доброго спеціаліста». При цьому зазначив, що МОН України завжди реагує на всі звернення студентів, активно з ними спілкується та підтримує їх ідеї. Насамперед від самих студентів очікують активності, ініціативності, інтернаціоналізації та знання іноземних мов.

Незважаючи на всі складності, Сергій Квіт відзначив добру організацію навчального процесу в переміщеному СНУ ім. В.Даля. Зазначивши, що навчальний процес у вишах України також очікують зміни – вже з 1 вересня аудиторне навантаження буде зменшено з 900 до 600 годин та більше буде приділено уваги самостійній роботі.

«Ми з увагою ставимося до навчальних закладів, які вимушені були переміститися із окупованих територій та до реалізації права на освіту, – відзначив Міністр. – Тому ми докладемо максимальних зусиль для того, щоб діти отримали атестати». Наприкінці зустрічі студенти та викладачі поцікавилися деякими аспектами організації навчального процесу та механізмом працевлаштуванням випускників у сучасних умовах.

https://snu.edu.ua/manager-snu-news/images/image_1424351152.jpg_____1940_____0_____0_____ 1935_____1424379600_____Увага! Оголошено конкурс з політології для старшокласників_____

Кафедра політології та міжнародних відносин Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля запрошує учнів 11-х класів до участі в дистанційному конкурсі «Світ крізь призму політичних процесів».

В Україні, як і в цілому світі, політика була й залишається невід’ємною сферою людської життєдіяльності. Вона лежить у центральній площині всіх без винятку суспільно-економічних, культурних, освітніх та історичних процесів. Вивчення політичної науки та міжнародних процесів – саме для тих, хто хоче впливати на долю своєї країни, будувати власне майбутнє самостійно, а не лише підкорятися чужій волі.
Таку ініціативну та обдаровану молодь (учнів 11-х класів загальноосвітніх начальних закладів) кафедра політології та міжнародних відносин Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля запрошує до участі у І оn-line Конкурсі презентацій «Світ крізь призму політичних процесів». Пропонується наступна тематика презентацій:

• «Демократичні цінності в сучасному світі»;
• «Політична культура українського суспільства»;
• «Роль громадських організацій у побудові розвиненої держави»;
• «Сучасні політичні технології»;
• «Сутність та значення політичної реклами»;
• «Основні вектори зовнішньої політики України»;
• «Особливості інтеграційних процесів у сучасному світі»;
• «Україна в системі міжнародних відносин».

Результати конкурсу будуть оприлюднені на сайті кафедри політології та міжнародних відносин http://www.polit.esy.es 18 квітня 2015 р.

Для участі в Конкурсі учень має:
підготувати презентацію на одну із запропонованих тем в редакторі Power Pоіnt 2003;
заповнити анкету ЗАВАНТАЖИТИ;
відправити презентацію й анкету до 15 квітня 2015 р. на електронну адресу: polit_snu@mail.ru
Наголошуємо, що цей конкурс є дистанційним, тобто не потребує особистої присутності.

Координатори конкурсу:

доц. Літвін Лілія Анатоліївна, тел. 095 364 31 45