Сергія Скляра визнали найкращим спортсменом року

Студент юридичного факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Сергій Скляр став переможцем обласного конкурсу «Студент року 2012» в номінації «Студент-спортсмен».

Нагороди та подарунки переможцям у шести номінаціях вручали перші керівники області: голова обласної Ради Валерій Голенко, заступник голови облдержадміністрації Анатолій Івченко, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ірина Цимбал.

Переможці були визначені за підсумками двох етапів конкурсу, перший з яких проходив у вишах, другий – на обласному рівні. На регіональний етап конкурсу з усіх вишів Луганщини передали більше 120 заявок. А всього в конкурсі брало участь більше двох тисяч студентів. Звертаючись до присутніх в залі, голова обласної Ради Валерій Голенко побажав тим, хто увійшов до списку кращих студентів Луганщини, і в дорослому житті залишатися найкращими.

Сергій Скляр не випадково увійшов до шістки кращих студентів 2012 року. Цей далівець – майстер спорту України з карате, член національної збірної України, багаторазовий призер Кубків світу; багаторазовий призер і чемпіон Міжнародного кубку Донбасу, Чемпіонатів, Кубків та першостей України з карате. Він – 2-кратний срібний та бронзовий призер V Кубку світу, чемпіон Міжнародного Кубку Президента, срібний та бронзовий призер Чемпіонату Європи з карате 2011 року. Всього спортсмен отримав близько 150 нагород різного рівня, має чорний пояс 1 Дан. Карате далівець почав займатися з 1997 року. П’ять років Сергій є тренером в клубі «Олімпієць».

Луганська мерія ще раніше відзначила заслуги Сергія почесними грамотами «За високі спортивні досягнення» та «Обдаровані діти Луганська». А в минулому році в номінації «Спортсмен року» переміг його старший брат Максим Скляр, також студент СНУ ім. В.Даля

Підготувала: Наталія Вергуненко