Print

Сезон софтболу в Луганську відкрито перемогою

 

 На спортивному полі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля стартував софтбольний сезон – команди відіграли I тур Чемпіонату України з софтболу та Чемпіонат України з софтболу серед дівчат 1993 року народження та молодше (U-19).

У першому турі Чемпіонату України на полі зустрілися шість команд: «НІКА-Далівський університет» (м. Луганськ), «Дончанка» (м. Донецьк), «Крым» (м. Сімферополь), «Колос» (м. Кіровоград), «КНТУ-ОСДЮШОР-2» (м. Кіровоград),  «Західний вогонь» (м. Рівне). Переможцем серед команд вищої ліги стала команда «НІКА-Далівський університет», на другому місці – «КНТУ-ОСДЮШОР-2», на третьому – «Західний вогонь». Попереду в команд – II тур Чемпіонату України.

На Чемпіонаті України з софтболу серед дівчат 1993 року народження та молодше за перемогу змагалися чотири команди з різних областей України: Луганської, Донецької, Рівненської та Кіровоградської. Луганську область представляла «ЮнНІКА» – молодший склад софтбольного клубу «НІКА». В результаті місця розподілилися наступним чином: на першому місці команда Кіровоградської області, на другому – Рівненської та на третьому – Луганської області. За підсумками Чемпіонату U-19 кілька гравців «ЮнНІКІ» увійдуть до збірної команди Чемпіонату Європи в цій віковій категорії.

 Підготувала: Галина Щербак