Print

Шановні колеги, далівці!

 

Перший рік нашої праці у надзвичайних умовах завершено. Рік був важкий, але наш колектив вистояв. Завдяки спільним зусиллям ми змогли:

– відновити структуру управління після хаотичної евакуації – університет запрацював;

– ліквідувати заборгованість із зарплат та стипендій, що з’явилися внаслідок військових дій у Луганську;

– забезпечити своєчасну виплату заробітної плати всім працівникам університету всі ці 12 місяців із збереженням максимальних надбавок за вчені ступені і звання;

– впровадити систему дистанційного навчання на основі ІТ-технологій, що дозволило наблизити освітній процес до місць безпосереднього проживання викладачів та студентів, розробити близько 2 тис. дистанційних курсів, придбати найсучасніші сервери та інше обладнання;

– отримати міжнародні гранти для подальшого розвитку університету загальним обсягом понад 10 млн гривень;

– забезпечити захист 13 докторських i 64 кандидатських дисертацій, а також підготувати 501 магістра, 614 спеціалістів, 1352 бакалавра, 214 молодих спеціалістів.

Наші досягнення є запорукою успішного вирішення як першочергових завдань, що знаходяться у стадії виконання (отримання університетом статусу переміщеного вишу – це додаткове фінансування; покращення побутових умов для викладачів та студентів тощо), так і подальше впровадження інноваційних освітніх технологій та створення підрозділів університету в різних містах, адже близько 60% викладачів здійснюють свою діяльність за межами м.Сєвєродонецьк.

Завтра, 16.09.2015р., відбудуться вибори ректора нашого університету. І дуже важливо прийти кожному на виборчу дільницю з 9 до 15 години. Про це я всіх прошу і заздалегідь вдячна.


                          В.о.ректора                                        О.В.Поркуян


Адреси виборчих дільниць:

№1- м. Сєвєродонецьк, вул. Донецька 41, учбовий корпус №1, хол;

№2- м. Рубіжне, вул. Леніна, 31, ІХТ, актова зала;

№3 -м. Київ, просп. 40-річчя Жовтня 70, готель “Мир”, конференц-зал №14.