Шановні колеги! Приміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника освіти України!

Це – свято добра та мудрості, свято тих, хто своєю щоденною кропіткою працею передає досвід майбутнім поколінням. Саме освітяни виховують талановитих українців, патріотів своєї держави і несуть відповідальність за формування інтелектуального потенціалу нації. Вашою невтомною працею, теплом сердець, терпінням і ентузіазмом твориться майбутнє держави. Шановні колеги, приміть в цей осінній день сердечну вдячність за відданість своєму професійному обов’язку!
Цей навчальний рік став для нашого університету та кожного з нас потужним випробуванням волі, мужності, сили та сердечної доброти. Ми вистояли та залишися вірними професії та рідному університету. За цей рік ми відновили університет з нуля та стали для наших студентів не тільки взірцем, але й опорою в складних життєвих умовах. Я впевнена, що ми зможемо втілити амбіційні плани з відбудови університету та гідно зустріти сторічний ювілей нашої Alma Mater.
Від щирого серця бажаю Вам, дорогі колеги, міцного здоров’я, миру, злагоди, творчої наснаги та нових педагогічних звершень заради незалежної України!

Ректор СНУ ім.В.Даля О.В.Поркуян