Шановні колеги та студенти, дорогі далівці!

Вчора, 16 вересня 2015 року, колектив Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля обирав свого майбутнього керівника на загальноуніверситетських виборах.

Я вдячна всім, хто прийшов на виборчі дільниці та висловив свою позицію. Хочу окремо відзначити та подякувати організаційному комітету та членам всіх виборчих комісій за злагоджену організацію виборчого процесу у трьох містах України: Сєверодонецьку, Рубіжному та Києві. Ваша кропітка робота дозволила провести вибори на вищому рівні, отримавши схвальні відгуки від спостерігачів МОН України.

Також дякую всім деканам, директорам, керівникам підрозділів, а також лідерам студентського самоврядування за організаційну роботу щодо проведення виборів.

Щиро вдячна всім, хто підтримав мою програму.

Значний відсоток явки на вибори свідчить про те, що наш колектив, незважаючи на всі перепони, показав згуртованість та небайдужість до майбутнього своєї Аlma Mater! Перед нами стоять амбіційні цілі щодо розвитку університету, і я впевнена, що ми їх досягнемо!

В.о. ректора                                        О.В.Поркуян