Ще один студент Далівського університету став Майстром спорту України з карате

Студент юридичного факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Сергій Скляр удостоєний звання Майстра спорту України з карате.

Сергій Скляр почав займатися карате з 1997 року. На сьогоднішній день на рахунку у Сергія близько 150 нагород різних ступенів. Спортсмен неодноразово ставав Срібним та бронзовим призером Кубка Світу, Срібним призером Чемпіонату Європи 2007, Чемпіоном Європи 2006, чемпіоном, срібним та бронзовим призером Міжнародного Кубка Донбасу. Спортсмен є володарем чорного поясу I дан і членом національної збірної України. Далівець нагороджений Почесними грамотами «Обдаровані діти Луганська» та «За високі спортивні досягнення» Луганської мерією. Кілька разів про Сергія друкували в збірці «Обдаровані діти Луганщини». За підсумками загального числа досягнень Сергій Скляр отримав посвідчення і значок Майстра спорту України з карате від Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Займається Сергій Скляр в клубі «Олімпієць» під керівництвом Майстра спорту міжнародного класу, старшого брата Максима. Заснований клуб в 2004 році на базі ДЮСШ № 3 міста Луганська. «Олімпієць» тісно співпрацює з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Луганської облдержадміністрації, є членом Федерації Джундокан України. Вихованці клубу регулярно беруть участь у змаганнях різного рівня, починаючи з міських та обласних першостей, закінчуючи Чемпіонатом світу та Європи, відстоюючи честь міста Луганська. У клубу на рахунку понад 450 нагород різних ступенів, велика частина з них золоті. Вже близько півроку Сергій і сам тренує групу дітей від трьох до п’яти років.

«Тренерська робота з дітьми Сергію подобається, – розповідає його старший брат Максим. – Це досить складна, але перспективна справа. Коли ці малюки приносять медалі з турнірів, радість переповнює всіх: і батьків, і призерів, і особливо тренера. Крім того, брат набуває тренерські навички в клубі, які йому знадобляться в недалекому майбутньому».

Влітку новоспеченого Майстра спорту України з карате чекає робота з підготовки до Кубка світу, який пройде в серпні в Одесі. А восени Сергія чекає участь в Чемпіонаті Європи серед дітей, кадетів та юніорів у столиці Угорщини Будапешті.

Крім карате Сергій Скляр активно займається навчанням. Він закінчує перший курс спеціальності «Право» юридичного факультету Далівського університету та планує вступати на військову кафедру.

Підготувала Зоя Шаповалова