«Східноукраїнський бізнес-інкубатор» отримав ліцензію громадської організації

На базі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля офіційно зареєстровано громадську організацію «Східноукраїнський бізнес-інкубатор». Минулого року Далівський університет підписав договір про творче співробітництво з Луганською міською радою, міською молодіжною радою та приватними підприємцями. «Східноукраїнський бізнес-інкубатор» займається розвитком підприємництва серед молоді, адаптує її продукцію для ринку бізнесу. Він приділяє багато уваги розширенню можливостей застосування наукових розробок, впровадженню інноваційних винаходів, взаємодії підприємців з органами державної влади, місцевого самоврядування тощо. «Ми шукаємо нові ідеї, нові проекти, – розповів голова правління громадської організації Андрій Смородін. – Ми нікого не контролюємо. Усі члени нашої організації тут не примусово, кожен з них знає, чого він прагне від життя. Ми лише підтримуємо їх та допомагаємо». До складу правління організації входять студенти та викладачі Далівського університету, які формують стратегію та тактику роботи «Східноукраїнського бізнес-інкубатору». Наприклад, вони беруть участь у виконанні плану стратегічного розвитку міста Луганськ у 2007-2011 рр. та у програмі розвитку Луганської області. «До офіційної реєстрації ми багато чого не могли робити, – відзначив Андрій Смородін. – Тепер перед нами відкрилися нові перспективи співробітництва з організаціями та установами всіх форм власності». У найближчих планах «Східноукраїнського бізнес-інкубатору» – проведення бізнес-гри. Усі завдання будуть стосуватися бізнесу. В якості суддів запрошені представники промислових підприємств. Завдяки цій грі учасники зможуть зарекомендувати себе для працедавців та, можливо, здобути інвестиції для своїх проектів.