Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля на 100% готовий до зими

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля має всі необхідні умови для початку опалювального сезону. Цього року у Далівському університеті капітально відремонтовано теплотрасу до гуртожитку №6. Вперше кошти для цього були виділені Міністерством освіти та науки України. Для гуртожитку №8 споруджено міні-котельню, яка забезпечить добрий обігрів помешкання та за приблизними підрахунками допоможе зекономити на теплопостачанні близько 85 тисяч гривень. У цьому ж гуртожитку здійснено капітальний ремонт будівлі – відремонтовано дах, електропроводку, системи водопостачання тощо. За декілька тижнів гуртожиток планується здати у експлуатацію. Зроблено капітальний ремонт внутрішніх теплових систем у корпусах №1, 4, 5 та гуртожитку №2. Проведено ремонт даху у корпусах №4, 8, гуртожитку №5. «Наш університет на 100% готовий до нового опалювального сезону, – розповідає Євген Шапран, проректор з економіки і науково-технічного забезпечення. – Незважаючи на це ми продовжуємо поточний ремонт. Університет також готовий до надзвичайних ситуацій – прориву труб тощо. Для цього ми вже придбали пластикові та стальні труби». Загалом Далівський університет має сотні кілометрів мереж та 55 будівель. Ремонт зроблено не тільки у базовому вузі, але й у регіональних відділеннях – Кримському, Краснодонському тощо.