Східноєвропейська літня школа в Одесі

Рада Зовнішньої Політики «Українська Призма» рада оголосити прийом заявок на участь у першій Східноєвропейській Школі. Програма складатиметься з лекцій, дискусій та практичних занять за темою проблем зовнішньої політики. Мета школи – створити платформу для подальшої співпраці науковців з трьох молодих країн та допомогти їм здобути навички розвитку аналітичних документів. Робочі мови школи: російська та англійська.

Після закінчення навчання кожен учасник має підготувати власний аналітичний документ на обговорювану тему, найкращі з яких будуть опубліковані у виді книги.

Вимоги до учасників:

• Магістрант чи аспірант з України, Молдови або Білорусі
  • Спеціалізації міжнародних відносин та економіки, політології, державного управління або історії
  • Щире зацікавлення до регіону
  • Мотивація розвиватися в якості експерту
  • Вільне володіння англійською (документ, що це підтверджує, підвищує шанси)

Організатори покривають всі витрати на проживання та харчування, а також покривають проїзд до Одеси з Мінська та Кишинева.

Коли: 1-5 серпня

Дедлайн подачі: 03.07.2016