Шість далівців стали переможцями обласного конкурсу «Студент року»

Більше ста студентів луганських ВНЗ стали переможцями обласного конкурсу «Студент року – 2011». Серед них відзначені номінаціями і шість студентів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, які проявили свої здібності в різних сферах діяльності.

Переможці були визначені за підсумками двох етапів конкурсу, перший з яких проходив у вищах, другий – на обласному рівні. У конкурсі «Студент року» взяли участь близько 50 тисяч студентів з 37 навчальних закладів I – IV рівнів акредитації. 116 студентів стали переможцями заключного етапу конкурсу.

Далівчанка 5 курсу факультету систем рейкових комунікацій Марія Мірошникова стала «Студентом року» у творчій номінації. Нагородою за участь та перемогу у всеукраїнських олімпіадах був відзначений студент 5 курсу кафедри «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті» Олексій Мозковий. За видатні успіхи в спортивній діяльності нагороджений студент-спортсмен 4 курсу кафедри «Рухомий склад і спецтехніка залізничного транспорту» Дмитро Семененко.

У номінації «Студент – громадський діяч» переможцем став студент 4 курсу юридичного факультету, голова Координаційної ради студентського самоврядування Олексій Кривонос. Найінтелектуальнішим студентом стала далівчанка 4 курсу факультету менеджменту Олена Кононова, а студентка 4 курсу кафедри «Легкої і харчової промисловості» Ольга Борискіна була відзначена за активну участь у волонтерській діяльності. Переможці конкурсу отримали грамоти та цінні подарунки від Луганської облдержадміністрації та Головного управління освіти і науки.

Підготувала: Наталія Вергуненко