«Шкільний університет» оголосив додатковий набір для бажаючих навчатися у СНУ ім. В. Даля

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля розпочався додатковий набір у «Шкільний університет». Він займається довузівською підготовкою як учнів 11 класів, так і людей, які вже закінчили навчання у школі. «Шкільний університет» має 2 форми навчання. Одна з них денна. Групи формуються на початку серпня і займаються цілий рік, 3 дні на тиждень. Друга, заочна – лекції та семінари проводяться по вихідних. «Шкільний університет» дає знання за профілюючими предметами: українська мова, історія України, математика, фізика тощо, – відзначив директор Центру довузівської підготовки доцент Євген Харченко. – Ми готуємо за тими предметами, які надалі наші випускники будуть здавати задля отримання сертифікату і вступу до вищого навчального закладу». Слухачі «Шкільного університету» мають змогу пройти багатоетапне тестування з профілюючих предметів, після чого вони отримають документ про довузівську підготовку. Відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України, затверджених наказом МОН від 25.12.2007 N 1172, ЗА УМОВИ ПОДАННЯ СЕРТИФІКАТІВ УКРАЇНСЬКОГО ЦЕНТРУ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ З ПОКАЗНИКАМИ НЕ НИЖЧЕ ВСТАНОВЛЕНОГО РІВНЯ (4 БАЛИ ЗА 12-БАЛЬНОЮ АБО 124 БАЛИ ЗА 100-БАЛЬНОЮ ШКАЛАМИ ОЦІНЮВАННЯ) ВИПУСКНИКИ ЗАКЛАДУ ДОВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ СПІВБЕСІДИ. Кількість місць, які гарантовані абітурієнтам з документами про отримання довузівської підготовки та сертифікатами з зазначеними балами, на спеціальності, що пов’язані з природничими науками, інженерією, будівництвом, архітектурою, транспортом, складає до 60 відсотків від обсягу державного замовлення. На усі інші спеціальності – не нижче 40 відсотків. «Зараз ми проводимо додатковий набір на заочну форму навчання до «Шкільного університету», – розповів Євген Харченко. – Безумовно, така форма довузівської підготовки користується великим попитом, бо, по-перше, дає можливість краще підготуватися до складання екзаменів для отримання сертифікату та, по-друге, дає пільги при вступі до вищого навчального закладу. Більш докладно ми будемо розповідати про навчання у «Шкільному університету» на Дні відкритих дверей на факультетах, який відбудеться 9 лютого».