Школярів запрошують до участі в олімпіаді з політології

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля запрошує учнів 11-х класів до участі у ІІ регіональній олімпіаді з дисциплін «Політологія» та «Міжнародні відносини».

Олімпіада відбудеться за наступними тематичними напрямами:
• права, свободи та обов’язки громадян;
• громадянське суспільство;
• політичні інститути та процеси;
• основні цінності та ознаки демократії;
• сутність політичної культури;
• засоби масової інформації;
• зовнішня політика України;
• інтеграційні процеси в сучасному світі;
• Україна в системі міжнародних відносин.
Олімпіадні завдання будуть складені відповідно до навчальної програми дисциплін «Право» та «Людина і світ» у формі тестів та логічних завдань.
Підставою для участі учнів в олімпіаді вважаються анкети, заповнені на кожного учасника окремо і подані до університету до 1 лютого за адресою:
91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, кафедра політології та міжнародних відносин.
Або на електронну пошту: polit_snu@mail.ru
Учасники повинні мати при собі паспорт або свідоцтво про народження.

Олімпіада відбудеться 8 лютого 2013 року об 11 годині.
Місце проведення – Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, головний аудиторний (синій) корпус, конференц-зала.

Координатор олімпіади
– доц. Карчевська Олена Василівна, тел. (0642) 41-55-69, 050 19123 38