Складання іспиту на рівень володіння державною мовою в Луганській області

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля виступає у ролі майданчика для складання іспитів на рівень володіння державною мовою, а викладачі нашого університету – у ролі екзаменаторів.

Претенденти на складання іспиту з вільного володіння державною мовою мають зареєструватися за посиланням на сайті Національної комісії зі стандартів державної мови, натиснувши активну кнопку «АВТОРИЗУВАТИСЯ ЧЕРЕЗ ID.GOV.UA», з 00:01 16 липня. Покрокова інструкція міститься за посиланням. Нагадуємо, щоб здійснити електронну ідентифікацію особи, необхідно використовувати електронний підпис, BankID або застосунок Дія ID.

Реєстрація на іспит відкриється 16 липня о 00:01, а перші іспити розпочнуться вже 19 липня о 9:30.

Зареєструватися на іспит для визначення рівня володіння державною мовою можна за посиланням.

Детальну інформацію можна отримати, тут або тут.

Поради, які допоможуть підготуватися до іспитів:

·      читайте тексти українською мовою, формулюйте до них запитання, коментуйте й обговорюйте з іншими; зосереджуйтеся на тому, чи добре ви розумієте зміст прочитаного;

·      переглядайте чи слухайте українськомовні телевізійні, радіо- та інтернет-програми, фільми тощо і робіть нотатки; тренуйтеся письмово викладати свої думки грамотно, логічно і структуровано;

·      спілкуйтеся українською мовою в різних ситуаціях; записуйте своє мовлення, наприклад, на диктофон, прослуховуйте й аналізуйте.

Детальні рекомендації можна переглянути за посиланням.

Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!