Print

Слухачі Центру вдосконалення освіти отримали дипломи

 

Відбулося урочисте вручення дипломів перепідготовки спеціаліста слухачам Центру удосконалення освіти СНУ ім. В. Даля, які отримували другу вищу освіту.

Цього року Центр випустив 43 фахівця наступних спеціальностей: «Правознавство», «Фінанси і кредит», «Облік і аудит», «Оподаткування», «Переклад», «Політологія», «Організація перевезень на транспорті (залізничний транспорт)».

Випускників привітали директор Центру вдосконалення освіти Віктор Барбарук і викладачі, які рука до руки вели студентів через терни навчального процесу, допомагаючи долати труднощі на шляху до другої вищої освіти.

Декан юридичного факультету Олена Арсентьєва зазначила, що випускники групи ПВЗ-15 спеціальності «Правознавство» відрізняються цілеспрямованістю і мотивацією до навчання. Викладачам було цікаво з ними працювати, оскільки студенти відповідально і з великою зацікавленістю підходили до навчання. Олена Сергіївна вручила збірки статей, авторами яких стали випускники групи ПВЗ-15 Ірина Сташевська, Олексій Богатирьов, Богдана Суржан, Максим Білуха, та запросила на навчання до магістратури.

Завідуюча кафедри «Облік і оподаткування» Юлія Клюс щиро привітала випускників з подоланням ще однієї важливої сходинки і побажала їм здоров’я , наснаги, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного зростання!

Дорогі випускники, перед вами відкрилися тисячі доріг, але кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо і впевнено, а успішно розпочати професійну діяльність вам допоможуть знання, уміння та навички, отримані у стінах нашого університету.