СНУ ім. В.Даля був представлений на Всеукраїнській студентській олімпіаді у Рівному

Студент ІІІ курсу групи ТЛ-841 Микола Писаренко прийняв участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади 2016-2017 н.р. зі спеціальності «Міське будівництво та господарство», який проводився у Національному університеті водного господарства та природокористування (м. Рівне).

В олімпіаді взяли участь близько 50 студентів з 13 вищих навчальних закладів України, що готують спеціалістів зі спеціальності «Міське будівництво та господарство». В програмі  олімпіади  була перевірка знань і навичок за провідними дисциплінами: "Планування та благоустрій міст",  "Міський транспорт, вулиці та дороги" та "Утримання міської забудови".

Кафедра міського будівництва і господарства СНУ ім. В.Даля була представлена на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади

В рамках олімпіади також проводився Всеукраїнський огляд-конкурс курсових, дипломних і магістерських робіт зі спеціальності «Міське будівництво та господарство». К.т.н., доцент кафедри міського будівництва та господарства  інституту транспорту і логістики СНУ ім. В.Даля Наталія Білошицька була членом журі цього огляду-конкурсу.