СНУ ім. В. Даля долучився до програми підтримки ветеранів ООС

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля стане учасником проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему», який реалізується Міжнародним фондом соціальної адаптації (м. Київ, Україна) спільно з університетом Nord (м. Буде, Королівство Норвегія) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії.

Початок співробітництва анонсували під час «круглого столу» у режимі відеоконференції, у якому взяли участь представники Луганської обласної державної адміністрації, зокрема заступниця голови облдержадміністрації Катерина Безгинська, університету, громадської організації, що виконуватиме проєкт в області, Міністерства ветеранів, територіальних громад регіону, Міжнародного фонду соціальної адаптації та посольства Норвегії.

Програма проєкту передбачає професійну перепідготовку ветеранів війни та членів їхніх сімей і сімей загиблих за спеціальностями у сфері економіки та управляння, а також соціальну адаптацію і сприяння працевлаштуванню військовослужбовців та членів їхніх родин. За попередні 10 семестрів проєкту з 2015 по 2019 рік перепідготовку пройшли 4843 особи з 18 міст України, найбільше – з Києва, Тернополя, Одеси, Львова, Миколаєва та Чернігова. Новий етап проєкту розпочався 2020 року і відрізняється тим, що окрім реабілітації військових та їхніх родин сконцентрований також на створенні державної системи адаптації до цивільного життя.

Підписуйтесь на СНУ ім. В. Даля в Telegram: @snu_edu_ua! Всі новини завжди під рукою!