СНУ ім. В.Даля долучився до вивчення кращих практик міжнародного співробітництва

Начальник відділу міжнародних проектів і програм  Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Олена Середіна  взяла участь у програмі «Міжнародний відділ університету: кращі практики». Захід був  організований Британською Радою та проводився за підтримки  Міністерства освіти і науки України, спрямований на професійний розвиток і підвищення компетентності керівників та співробітників відділів міжнародних зв’язків українських університетів. Програма складалася з двох модулів (кожен тривалістю два дні), які проводилися у вересні 2016 р. та лютому 2017 р. на базі університету ім. І.І. Мечникова.

Олена Середіна

У програмі, що проходила в м. Одесі, взяли участь 29 провідних ВНЗ України. Спілкування відбувалося англійською без перекладу, необхідний рівень володіння мовою – не нижче В2.

Тренерами навчальної програми виступили керівники міжнародних офісів рейтингових британських університетів: Джеймс Кеннеді – директор з міжнародного співробітництва Уорвікського Університету та Стефані Сандфорд – регіональний менеджер міжнародного відділу Університету Ковентрі. Вони поділилися кращим досвідом у галузі міжнародного співробітництва щодо стратегії інтернаціоналізації вищого навчального закладу, його позиціонування на міжнародному освітянському ринку, а також розробки міжнародної маркетингової та комунікативної стратегії університету.

Британські експерти також приділили увагу таким питанням, як оптимізація підтримки міжнародних студентів, розвиток міжнародного партнерства і співпраці в дослідницькій діяльності, залучення фінансування та управління коштами в рамках проектів Erasmus+ та Horizon 2020. З окремою промовою, присвяченою програмам Еразмус+, виступила Світлана Шитікова, директор Національного офісу Еразмус + в Україні.