Print

СНУ ім. В.Даля достойно представив свої можливості на бізнес-виставці

 

Стати учасником і співорганізатором бізнес-виставки малих і середніх бізнесів  Луганської області СХІД-Експо 2017 – такою можливістю максимально скористався Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля. Комплекс заходів для власників бізнесу, представників бізнес-інфраструктури, міжнародних організацій, місцевих та загальнонаціональних органів влади, спрямованих на розвиток підприємницької діяльності в регіоні, пройшов у Сєвєродонецьку за ініціативи Програми розвитку ООН в Україні та фінансової підтримки Посольства Великобританії в Україні.

Серед провідних експертів з підтримки бізнес-інфраструктури, представників міжнародних організацій, відомих товаровиробників, підприємців, які отримали гранти від ПРООН для запуску з нуля і розвитку успішного бізнесу був облаштований і майданчик лідера наукової і просвітницької діяльності в Луганській області – СНУ ім. В.Даля. 

Університет впроваджує принципи партнерства та співпраці з бізнесом, владою, громадськістю і міжнародними організаціями і пропонує такі види співробітництва: проведення експозиції «Освіта і наука для бізнесу», наукових розробок та досліджень для бізнесу, інших заходів, спрямованих на розвиток бізнесу в регіоні.

Відвідувачі виставки цікавилися і рекламними матеріалами про наукові розробки, і про освітні можливості Університету.

Близько сотні студентів СНУ ім. В.Даля стали волонтерами заходу. Запрошувалися ті, хто навчається на економіста, маркетолога, PR-спеціаліста або просто цікавиться бізнес-перспективами і мріє про власну справу. Наші активні і комунікабельні студенти допомагали керівникам і власникам малого та середнього бізнесу з різних галузей презентувати свій бізнес, знаходити ділових партнерів та клієнтів. Також вони могли відвідати семінари висококваліфікованих бізнес-тренерів та майстер-класи з виготовлення продукції своїми руками, дізнатися про історії успіху в бізнесі та інноваційні технології.

В результаті усі волонтери отримали можливість пройти дводенну практику і отримати сертифікат від ПРООН. Також два сертифікати на безкоштовне навчання в Києві по маркетингу дісталися найактивнішим студентам. Всім запропонували взяти участь в безкоштовних обмінних візитах з підприємництва, які організовує ПРООН.

Підприємець Андрій Сутковий подарував усім волонтерам квитки на маршрути в його мотузковий парк «Фієста», десятеро  отримали квитки в кіно.

#СхідЕкспо

За словами голови Студентської ради СНУ ім. В.Даля Ганни Какауліної, студенти-волонтери отримали безцінний досвід командної роботи на дуже гарно організованому заході міжнародного рівня, встигли попрацювати на бізнес-майданчиках, прийняти участь у розіграшах, лотереях, а ще – спробували смаколики виробників Луганщини.