СНУ ім. В. Даля гідно представляє Україну в єдиному Європейському освітньому просторі

У відповідності до Болонської конвенції Далівський університет продовжує активне міжнародне співробітництво. Сьогодні університет має 70 угод із навчальними закладами 21 країни світу. З початку нового року університет відвідали двадцять делегацій з Німеччини, США, Чехії, Росії, Польщі, Туреччини, Франції, Великої Британії та ін. «Головними напрямками міжнародних зв’язків залишається співпраця у таких напрямках, як наукова робота, стажування, інноваційні технології, подвійні дипломи, – розповів проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків і інформаційних технологій професор Валерій Дядичев. – Що стосується наукової роботи, то ми продовжуємо систематизувати наукові розробки наших студентів та викладачів. Всі вони розміщені у відповідному збірнику. Зараз ми плануємо відкрити окремий сайт зі всіма розробками». У Далівському університеті посилено роботу з мовної підготовки студентів, а також з підготовки студентів для участі у міжнародних студентських програмах. З Угорщиною, Німеччиною та США діє програма видачі подвійних дипломів. Викладачі СНУ ім. В. Даля працюють у ВНЗ Пакистану, Польщі, Китаю. В провідних вузах за кордоном довгострокове наукове стажування проходять три викладачі університету. Студентка філософського факультету Юлія Решетченко отримала грант фонду «Вишеградської четвірки» на навчання в магістратурі університету філософа Костянтина (м. Нітра, Словаччина). На сьогоднішній день близько ста студентів виявили бажання взяти участь у міжнародних програмах стажування, проходження практики, мовних курсів у Туреччині, Німеччині, США, і майже щоденно їх кількість збільшується. У напрямку міжнародного співробітництва працюють і відокремлені структурні підрозділи. Зокрема, Технологічний інститут (м. Сєверодонецьк) надав більше двадцяти грантових заявок. СНУ ім. В. Даля подав документи про приєднання до Академічної мережі для Центральної та Східної Європи, Міжнародної Асоціації університетів, Міжуніверситетського центру «Дубровнік», Мережі університетів країн Чорноморського регіону, Асоціації університетів Карпатського регіону.