СНУ ім. В.Даля – кращий у Луганській області

Інформаційний ресурс "Освіта.ua" представив результати консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України 2016 року. Рейтинг включає 269 ВНЗ III-IV рівнів акредитації.

В якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України  використані найбільш авторитетні серед експертів і ЗМІ рейтинги університетів, оприлюднені у 2016 році: "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Webometrics", кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Консолідований рейтинг підсумовує загальні рейтингові місця навчальних закладів за версією "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Вебометрикс". За результатами консолідованого рейтингу СНУ ім. В.Даля посів 31 місце з оцінюваних 269 вишів країни.

Також за рейтингом визначаються кращі навчальні заклади областей України. За результатами рейтингу Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля посів перше місце.