СНУ ім. В.Даля – кращий університет в Україні зі створення сучасних засобів навчання

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля на XII Міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2009» нагороджений Золотою медаллю в номінації «Інтеграція науки і освіти – необхідна умова підвищення якості підготовки фахівців у вищих навчальних закладах» та отримав Почесне звання «Лідер у створенні сучасних засобів навчання».

Традиційна щорічна виставка «Сучасна освіта в Україні» є однією із надпотужних і популярних в освітньому середовищі України. На неї навчальні заклади та організації, що обслуговують навчальний процес, презентують свої здобутки в розробці інноваційних технологій навчання, сучасні засоби навчання й методики та інструменти їх створення. У цьому році у виставці взяли участь понад 400 навчальних закладів та організацій.

Наш університет презентував на виставці розробки із створення навчальної літератури нового покоління (мультимедійні навчальні посібники і комп’ютерні навчальні програми), фундаментальні й наукові розробки, у тому числі із проблем вищої школи і використання їх результатів у навчальному процесі, та систему роботи із обдарованою молоддю.

У підготовці цих матеріалів найактивнішу участь брали кафедри економічної кібернетики, фізики, іноземних мов, психології, управління персоналом та економічної теорії, управління проектами та економічної статистики, прикладної фізики, відділ науково-методичної роботи, відділ інформаційних технологій, Технологічний інститут (м. Сєвєродонецьк) та Коледж університету.