СНУ ім. В. Даля – кращий вуз Луганщини

Інформаційним ресурсом Освіта.ua складено і опубліковано консолідований рейтинг, який об’єднує найбільш популярні рейтинги вузів Україні. Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля (м.Луганськ) підтвердив звання лідера освітнього простору Луганщини.

«В якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вузів України, використані найбільш авторитетні серед експертів і ЗМІ рейтинги вузів: ЮНЕСКО «Топ-200 Україна», «Компас» і «Вебометриікс», кожен з яких використовує різні критерії оцінки вузів закладів» – говоритися на сайті Освіта.ua.

Підсумковий, консолідований рейтинг вузів Україна включає 276 вузів III-IV рівнів акредитації. Крім того, складено 4 окремих рейтингу ТОП-10: «Кращі класичні університети Україна», «Кращі приватні вузи Україні», «Найкращі київські вузи» і «Кращі ВНЗ регіонів Україні».

Серед десятки кращих класичних університетів країни та вузів східного регіону Далівський університет – єдиний вуз Луганщини. У першому рейтингу з підсумковим балом в 76 СНУ ім. В.Даля розмістився на 8 місці, а в десятці кращих регіональних вузів з такою ж кількістю балів університет посідає шосте місце.

Загалом, у консолідованому рейтингу вузів України, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля займає 15 позицію. Серед вузів Луганщини, що потрапили в цей рейтинг – ЛНУ ім. Т. Шевченка (41 місце), Донбаський державний технічний університет (48 місце) та інші.

Нагадаємо, що в рейтингу ЮНЕСКО «Топ-200 Україна» СНУ ім. В. Даля зайняв 25 місце, «Компас» – 34, а «Вебометрікс» – 17.

Підготувала – Галина Щербак