СНУ ім. В. Даля – кращий виш Луганщини

За підсумками шостого Рейтингу вишів України «Компас-2013» (рейтинг українських вищих навчальних закладів за рівнем задоволеності освітою), Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля єдиний з університетів Луганська, як і минулого року, увійшов до п’ятірки кращих вишів регіонального рейтингу проекту.

У регіональному рейтингу оцінювалися українські виші, об’єднані в чотири групи за територіальним принципом. У рейтингу Східного регіону (Донецька, Луганська, Харківська області) Далівський університет посів п’яте місце і став кращим серед луганських вишів. До речі, СНУ ім. В. Даля з самого першого випуску «Компаса» (2007 – 2008 рр.) показує високі результати та впевнено тримається в десятці кращих вишів Східного регіону, випереджаючи інші вищі навчальні заклади Луганщини.

Нагадаємо, що рейтинг щорічно проводиться компанією «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ) за підтримки Благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» в рамках програми «Сучасна освіта». Рейтинг відображає оцінку ВНЗ випускниками та працедавцями з погляду відповідності рівня наданих ними освітніх послуг потребам ринку праці. Цього року рейтинг надає інформацію про 239 українських вишів, які оцінювали 1202 випускника, 843 компанії-роботодавця, а також представники 331 провідної компанії-експерта.

«Компас» включає в себе три види рейтингів: зведений (у ньому оцінювалися результати всіх 239 вишів), регіональний і рейтинг за напрямками підготовки студентів. Цього року він складався за тією ж методологією, що і в минулому: враховувалися задоволеність випускників ВНЗ отриманою ними освітою і можливістю застосувати її в трудовій діяльності, думка молодих фахівців, сприйняття роботодавцями та експертами якості освіти в українських вишах, співпраця між вишами і компаніями – роботодавцями. Підсумувавши всі оцінки, укладачі рейтингу виводили підсумковий бал, який і визначив місце ВНЗ в рейтингу.