СНУ ім. В.Даля – кращий виш Луганської області

За підсумками рейтингу вищих навчальних закладів області та обласних центрів України, що складений информаційно-освітнім ресурсом «Освіта.ua», Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля посів перше місце серед вищих навчальних закладів Луганської області.

Рейтинг по областях складено на основі результатів вишів кожного регіону, що були отримані за результатами консолідованого рейтингу внз України у 2014 році. Сам консолідований  рейтинг охоплює 293 виші IIIIV рівнів акредитації та включає в себе найавторитетніші національні та міжнародні рейтинги вищих навчальних закладів України: «Топ-200 Україна», «Scopus» і «Вебометрикс», кожен з яких використовує різні критерії оцінки вузів. СНУ ім. В.Даля у рейтингу вузів Луганська та Луганської області посідає перше місце. На другому – ЛНУ ім. Т.Шевченко, а на третьому – ЛДМУ.

Нагадаємо, що Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля – один із найбільших вищих навчальних закладів на території України. Виш здійснює підготовку за 130 спеціальностями  гуманітарної, економічної, природничої, інженерно-технічної, високотехнологічної сфер знань. Щороку університет  завойовує золоті та срібні нагороди на міжнародних освітніх виставках. За майже столітню історію університет випустив близько 160 тисяч кваліфікованих фахівців. З осені 2014 року наказом МОН України навчальний заклад проводить свою освітню діяльність на базі Технологічного інституту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, що розташований у місті Сєвєродонецьк Луганської області.