СНУ ім. В. Даля на 100% виконав план набору першокурсників

Цього року по всіх структурних підрозділах та формах навчання Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля прийняв близько 6 тисяч першокурсників. «План прийому за держзамовленням по базовому внз, який становив 1717 студентів, виконано на 100%, – повідомив ректор професор Олександр Голубенко на щорічній конференції трудового колективу університету. – У середньому по університету конкурс на бюджетні місця за денною формою був 3,7 абітурієнта на місце. Найбільшій конкурс для очної форми навчання становив на напрями «Будівництво» (15,8), «Право» (9,58), «Облік і аудит», «Документознавство» (по 8,7), «Транспортні технології» (8,4)». Пріоритетними напрямками роботи на новий навчальний рік Олександр Голубенко назвав забезпечення якості освіти та активну інтеграцію в Європейський простір вищої освіти відповідно до вимог Болонського процесу. Слід відзначити, що по цих напрямках Далівський університет досяг позитивних результатів. У рейтингах вищих навчальних закладів 2006-2007 років «ТОП-200 Україна» та «27 класичних вищих закладів України» СНУ ім. В.Даля посів 12 та 6 місця відповідно. Далівський університет входить до трьох з п’яти міжнародних асоціацій: Болонського клубу, Євразійської асоціації університетів та Міжнародної асоціації університетів. Зараз подано документи на приєднання університету до Європейської асоціації університетів. «Наше завдання, як вищого навчального закладу, яке ми з гідністю виконуємо вже 88 років – забезпечення підготовки висококваліфікованих фахівців, спроможних конкурувати як на українському ринку праці, так і на закордонному, – підкреслив ректор СНУ ім. В.Даля професор Олександр Голубенко. – Крім того, забезпечення високого рівня духовного, культурного та соціального розвитку високоморальних молодих людей – гідних патріотів своєї держави».