СНУ ім. В. Даля на ювілеї Познанського політехнічного університету

Професор кафедри машинобудування та прикладної механіки факультету інженерії Олег Кроль представив СНУ ім. В. Даля на Міжнародній науково-технічній конференції «Manufacturing 2019» у Познані, присвяченій сторічному ювілею Познанського політехнічного університету (Politechnika Poznańska).

Україна була представлена на конференції чотирма університетами: Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут», Національним аерокосмічним університетом ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», Сумським державним університетом та СНУ ім. В. Даля.

Конференція проходила у творчій обстановці, всі учасники мали змогу ознайомитись з життєдіяльністю Познанського університету, його досягненнями в галузі машинобудування і інформаційних технологій.

О. Кроль виступив з двома доповідями з тематики автоматизованого проектування і моделювання верстатних систем.

Багато цікавих зустрічей, обговорення перспектив розвитку та налагодження міжнародних контактів – все це стало результатами плідно проведеної Міжнародної конференції «Manufacturing 2019».