СНУ ім. В.Даля надав приклад подолання викликів

Декан факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Олена Федорова прийняла участь у роботі IХ Екуменічного соціального тижня, що відбувся у Львові за підтримки Українського католицького університету, Львівської міської та обласної рад, обладміністрації,  Львівської політехніки.

На осінній форум приїхали представники релігійних організацій, освіти, влади, бізнесу, громадського сектору, ЗМІ та усі люди доброї волі, аби поділитися досвідом та напрацювати шляхи вирішення соціальних проблем.

Цьогорічна тема – «Міграція: виклик для України». У ході всебічного висвітлення проблеми Олена Федорова представила доповідь «Внутрішньопереміщені ВНЗ: соціальні проблеми викладачів та студентів».  У доповіді були надана не тільки історія переміщення університету, а й успіхи облаштування вишу на нових теренах.

Олена Федорова у Львові