СНУ ім. В. Даля налагоджує співробітництво з Естонською Республікою

Кафедра логістичного управління та безпеки руху на транспорті Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля ініціювала налагодження перших міжнародних зв’язків з Естонією. З цієї нагоди відбулася рабоча зустріч представника кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті, відповідального за міжнародні зв’язки та грантову діяльність кафедри, старшого викладача Євгена Медведєва із проектним координатором з питань розвитку та співробітництва Посольства Естонської Республіки в місті Києві Анастасією Михайловою.

На зустрічі оговорювались нагальні питання технічного, матеріального та кадрового забезпечення університету, розглядалися проблеми розвитку вищу при теперишніх умовах.

Сторони розглянули можливі шляхи надання допомоги зі сторони Посольства Естонської Республіки у реалізації грантових програм. Були запропоновані грантові мікрофінансування посольства Естонської Республіки в Україні, а також потенційна двостороння співпраця з представниками вищих навчальних закладів Естоніїї з можливостями гостьових лекцій, онлайн студій тощо. Також при обговоренні пропонувалося залучення міжнародних фахівців та науковців у галузі транспорту та транспортної інфраструктури до співпраці із студентами та викладачами кафедри.

Нагадаємо, що кафедра логістичного управління та безпеки руху на транспорті СНУ ім. В.Даля вже має міжнародні зв’язки із Білоруським державним університетом транспорту, який розташований у місті Гомель Республіки Білорусь та Сілезьким університетом в Катовіцах.