Print

СНУ ім. В. Даля обрали до Програми розвитку лідерського потенціалу

 

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля ввійшов до дванадцятки учасників першого циклу Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України у 2016 році.

СНУ ім. В. Даля подав заявку для участі у програмі, запропонував проект «Розвиток лідерського потенціалу та формування системи управління змінами в діяльності переміщеного університету». Всі одержані заявки вищів були ретельно розглянуті Британською Радою, Інститутом вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, Фундацією лідерства для вищої освіти Сполученого Королівства та МОН України згідно вибіркових критеріїв. У зв’язку з великою кількістю надісланих заявок, відбірковий комітет збільшив кількість університетів-учасників програми з 10 до 12.

Програма має за мету сприяти реформуванню сектора вищої освіти шляхом розвитку лідерського потенціалу університетів України. Вона передбачає ще два раунди відбору нових учасників у 2016-17 роках, всього залучив до участі 40 університетів України.

За допомогою цієї програми буде створена національна мережа фахівців, які будуть упроваджувати інноваційні зміни у своїх закладах вищої освіти. Між університетами України та Сполученого Королівства Британії очікується здійснення 40 міжуніверситетських партнерських обмінів. Також передбачається введення механізмів розповсюдження, співпраці та обміну ефективною практикою розвитку лідерського потенціалу університетів та ефективне застосування лідерського потенціалу так званих «агентів змін» у системі вищої освіти.

Слід зазначити, що з березня почнеться подача заявок від університетів на отримання гранту у межах компоненту AcademicPartnershipAwards. Кожен університет-учасник Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України зможе отримати грант на реалізацію мобільності до британського університету для підтримки роботи над проектом.