СНУ ім. В. Даля оголошує конкурс есе для майбутніх менеджерів

Кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля запрошує учнів 10-11 класів та студентів технікумів і коледжів до участі у конкурсі есе «Професія менеджер зовнішньоекономічної діяльності – мистецтво та стиль життя».

Для участі у конкурсі необхідно до 30 березня 2015 року надіслати заявку та есе на електронну адресу conf_mved@i.ua. Творча робота учасника має бути присвячена одній із запропонованих тем: «Я – майбутній менеджер зовнішньоекономічної діяльності», «Пошук іноземного партнера на зовнішньому ринку», «Діяльність зовнішньоторговельних посередників у сфері зовнішньоекономічної діяльності», «Напрямки діяльність зовнішньоторгових фірм регіону», «Яким повинен бути сучасний менеджер зовнішньоекономічної діяльності», «Маркетинг як сфера професійної діяльності менеджера зовнішньоекономічної діяльності», «Успішний менеджер – людина, яка мене надихає».

Компетентне журі оцінюватиме есе школярів та студентів за декількома критеріями. Серед них – здатність аналізу обраної теми, оригінальність дослідження, творчий підхід, новаторське вирішення проблеми. Найкращі конкурсні роботи будуть опубліковані на сайті http://my-education.in.ua.