СНУ ім. В.Даля оголошує конкурс перекладу

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля запрошує до участі у Всеукраїнському студентському конкурсі перекладу «Художнє слово в світовій культурі», який проводиться у рамках лінгвокультурного проекту «Переклад як феномен пізнання і культури». Організатором конкурсу виступає кафедра теорії та практики перекладу германських і романських мов філологічного факультету.

Конкурс проводиться на найкращий переклад поетичного твору з англійської, німецької, французької мови на українську або російську мову; або навпаки з української мови на англійську, німецьку, французьку мову. До участі запрошуються студенти вищих навчальних закладів. Кожен конкурсант може взяти участь у будь-якої з дев’яти номінацій або за декількома номінаціями. Роботи з заявкою приймаються до 25 лютого 2015 року на електронну адресу pereklad_konk@i.ua

За кожною з номінацій і творів журі назве трьох переможців. Визначення переможців конкурсу здійснюється кожним членом журі методом експертної оцінки за 10-бальною системою. При оцінці перекладу враховуватиметься: оригінальність творчих ідей, покладених в основу перекладу; точність перекладу і близькість до оригіналу; відчуття мови, передача змісту і краси тексту; адекватність лексико-граматичних засобів; розкриття культурно-специфічних особливостей перекладу; відображення змісту; стилістика тексту, що перекладається; якість римування, ритміка; естетична еквівалентність. Нагородження переможців Конкурсу перекладу відбудеться 25 березня 2015 року.

Переможці конкурсу перекладу будуть нагороджені дипломами та призами, а кращі переклади представлені на сайті університету www.snu.lg.ua, а також опубліковані у збірнику перекладів. Усі учасники отримають сертифікат про участь у конкурсі перекладу.

УМОВИ КОНКУРСУ