СНУ ім. В. Даля останній тиждень приймає документи

Приймальна комісія Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля нагадує, що 31 липня закінчується прийом заяв від абітурієнтів, які вступають на денне відділення на основі повної загальної середньої освіти. Цього року абітурієнти можуть вступити на 130 спеціальностей Далівського університету. У Донбасі це єдиний виш, який може запропонувати вступникам настільки широкий спектр спеціальностей гуманітарного, технічного та економічного напрямків.

Абітурієнти, що бажають вступити на навчання до СНУ ім. В. Даля, мають підготувати пакет документів: заяву про вступ, документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання та обов’язковий перелік документів (паспорт, фотокартки, медична довідка). Наголошуємо, що до 31 липня подати документи та отримати шанс стати студентом Далівського університету можуть лише абітурієнти, що вступають за результатами ЗНО. До речі, дійсними вважаються сертифікати чи їх дублікати  за 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 рік. Максимальна кількість пакетів документів від одного абітурієнта – п’ятнадцять: по три заяви до п’яти українських вишів.

Нагадаємо, що прийом документів від бажаючих навчатися у СНУ ім. В. Даля на заочній формі триває. Для тих, хто вступає на перший курс бакалаврата, встановлено такі строки: особи, що мають пройти творчі конкурси чи скласти вступні іспити, подають документи до 12 серпня; а ті, хто не проходять творчі конкурси та не складають іспити, – до 18 серпня. Особи, які мають базову або повну вищу освіту та бажають навчатися у СНУ ім. В. Даля за освітньо-кваліфікаційними рівнями «магістр» та «спеціаліст» на заочному відділенні, подають пакети документів до приймальної комісії університету з 20 липня по 18 серпня. Такі ж самі терміни встановлені для абітурієнтів, які вступатимуть до вишу на основі молодшого спеціаліста, та бажаючих отримати другу вищу освіту на основі базової або повної вищої освіти.

Документи приймаються з 8:00 до 17:00 без перерв та вихідних в головному аудиторному корпусі (синій) університету, за адресою: кв. Молодіжний, 20а. Додаткову інформацію абітурієнти та їх батьки можуть отримати на сайті www.snu.edu.ua, або за телефоном (0642) 41-30-01. З приводу всіх питань щодо вступу можна звернутися до консультаційного пункту приймальної комісії, що розташований в ауд. 142 першого корпусу.