СНУ ім. В.Даля – переможець Всеукраїнського конкурсу Винахід року-2016

Конкурс «Винахід року» щорічно проводиться Державним підприємством «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) під егідою Державної служби інтелектуальної власності України з метою популяризації винахідницької діяльності серед широких верств науково-технічної громадськості України, заохочення роботодавців до впровадження у виробництво результатів інтелектуальної праці, а також для виявлення найбільш талановитих та перспективних розробок і привернення до них уваги як вітчизняних, так і іноземних підприємців та інвесторів.

Патент на винахід 110520 «Спосіб керування процесом нейтралізації азотної кислоти у виробництві аміачної селітри», заявником і власником якого є СНУ ім. В.Даля,  визнано кращим у Луганській  області. Ця відзнака свідчить про вагомий внесок Університету в розвиток інноваційної діяльності регіону.

Вітаємо колектив авторів, а саме професора Йосипа Стенцеля (завідувача кафедри комп'ютерно-інтегрованих систем управління), Олену Проказу (доцента кафедри комп'ютерно-інтегрованих систем управління), Костянтина Літвінова (аспіранта кафедри комп'ютерно-інтегрованих систем управління) з перемогою та бажаємо подальшої творчої наснаги, натхнення у винахідницькій діяльності.