СНУ ім. В. Даля підтримує міжнародні наукові та освітні зв’язки

На підтримку запропонованого ректором СНУ ім. В. Даля, д.т.н., проф. Ольгою Поркуян Стратегічного плану розвитку наукових досліджень, далівські науковці поглиблюють співробітництво з європейськими університетами. Наш університет десять років співпрацює з Вищою школою менеджменту інформаційних систем (ISMA University, Рига, Латвія) в рамках спільних наукових та освітніх проектів і заходів.

В ISMA University на 17-у конференцію «Інформаційні технології та менеджмент 2019» було запрошено завідувача кафедри міжнародної економіки і туризму навчально-наукового інституту міжнародних відносин, д.е.н., доц. Юрія Д’яченка з доповіддю "Нейронауки і когнітивні системи в економіці".

Також організатори заходу запропонували Юрію Д’яченку провести гостьову лекцію на тему "Когнітивні підходи та технології в економіці та управлінні" для студентів магістратури ISMA University спеціальності «Підприємництво».

Завдяки співробітництву з Клайпедським державним університетом прикладних наук (Литва) далівські науковці Людмила Денищенко, Галина Заваріка та Олена Зеленко стали співавторами монографії «Процеси розвитку та трансформації в туристичній промисловості в умовах глобалізації», яка вийшла друком у Литві.

Також в ході заходів тижня Еразмус плюс 1st Erasmus+ Staff Teaching and Training week at ISMA було обговорено можливості партнерства з європейськими закладами вищої освіти в освітній та науковій сферах.