СНУ ім. В.Даля планує співпрацю з чеськими університетами

Під час візиту до Луганська Генерального консульства Чеської Республіки в Донецьку пройшла зустріч з ректором Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля професором Олександром Голубенко. В ході зустрічі гості виказали зацікавленість в тісній співпраці з Далівським університетом, як найбільшим вишом. Ректор Олександр Голубенко висловив пропозицію про створення центру міжнародної співпраці у СНУ ім. В.Даля, оскільки в університеті протягом декількох років успішно функціонують подібні центри по співпраці з Францією, Польщею, Німеччиною. Крім того, співпраця, наприклад, з французькою стороною починалося, здавалося б, з невеликого рівня – із дружби університетів, а пізніше переросло у діюче сьогодні побратимство міст Луганська і Сент-Етьена. «Ми зацікавлені в розвитку відносин як в університетському, так і міському масштабах, – відзначив генеральний консул Генерального консульства Чеської Республіки в Донецьку Антонін Мургаш. – Ми зі свого боку надамо всю необхідну підтримку для забезпечення співпраці». Наприкінці року планується приїзд до Далівського університету посла Чехії в Україні.