СНУ ім. В. Даля повністю проінформував абітурієнтів щодо термінів та умов вступу

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля напередодні закінчення терміну подання заяв на проходження незалежного зовнішнього тестування пройшов День відкритих дверей. На всі питання абітурієнтів відповіли керівники університету, члени приймальної комісії та декани факультетів. Вони ще раз звернули увагу на те, що замість звичних вступних іспитів в університетах абітурієнти проходять тестування в Українському центрі оцінювання якості освіти. Для цього до 20 лютого вони повинні зареєструватися у Центрі оцінювання якості освіти. «Ми бажаємо всім гідно пройти перший та головний етап – незалежне зовнішнє тестування, – розповів абітурієнтам перший проректор СНУ ім. В.Даля професор Михайло Смирний. – Для всіх нас – це нова система. У минулому році це був експеримент, який довів свою дієвість та життєздатність. Першочергові завдання, яке постають перед абітурієнтами – обрати фах та здати тести для отримання сертифікатів». У Далівському університеті проводиться підготовка за 54 напрямами і 124 спеціальностями. Для вступу до Далівського університету до приймальної комісії необхідно подати три сертифікати: з української мови та літератури (обов’язково) та в залежності від обраного напрямку один з визначених університетом сертифікат з історії України, математики та основ правознавства). Документи до внз можна подати з 16 червня до 15 липня. Кожний абітурієнт проходитиме конкурсний відбір за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти. Зарахування буде проведено до 5 серпня. Пільгові категорії абітурієнтів залишаються. Наприклад, випускники закладу довузівської підготовки приймаються за результатами співбесіди за наявності сертифікату з оцінками не нижче 4-х балів за 12-бальною шкалою. Така форма підготовки користується великим попитом. Щоб допомогти абітурієнтам краще пройти тестування для отримання сертифікату, «Шкільний університет» СНУ ім. В. Даля, що займається довузівською підготовкою, оголосив додатковий набір.