СНУ ім. В. Даля продовжує підтримувати розвиток лідерського потенціалу університетів України

Представник нашого університету Тетяна Модестова прийняла участь в заключному етапі підготовки молодих лідерів вітчизняної освітньої галузі в якості фасилітатора однієї з команд-учасників 2017-2018 року. Захід відбувся в межах реалізації спільного проекту Британської Ради в Україні, Інституту Вищої освіти НАПН України та Фундації Лідерства (Великобританія).

Метою заходу було визначено підтримку майбутніх лідерів у формуванні розуміння контексту постійних і численних змін, яких персонал ВНЗ зазнає на роботі, як ці зміни впливають на працівників, і як кожен може підтримувати інших, реагуючи на зміни.

Протягом двох днів учасники вчилися представляти та обговорювати різні моделі планування і лідерства в контексті змін, порівнюючи плановані та екстрені підходи; аналізувати вплив зміни на людей і команди, а також кроки, що можуть зробити лідери для підтримки колег у часи змін; розглянули місію та стратегію власного університету; визначили, як це може принести практичну цінність лідерам та їхнім колегам; досліджували власну стресостійкість і розробляли план покращення власної спроможності до роботи зі змінами та подолання стресу на роботі.