СНУ ім. В. Даля продовжує розвивати співробітництво з провідним університетом Німеччини

Делегація Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля взяла участь у роботі III Міжнародної конференції «Ливарне виробництво», що пройшла у Магдебурзькому університеті Отто-фон-Гюріке (Німеччина). Далівський університет має давні дружні стосунки з Університетом Отто-фон-Гюрике (Німеччина). У минулому році ректор СНУ ім. В.Даля Олександр Голубенко підписав угоду з німецькою стороною, згідно з якою проводиться спільне керівництво аспірантами та докторантами, студенти Далівського університету отримують подвійні дипломи. Один з професорів цього університету Рюдигер Бер, що запросив цього року делегацію, закінчив Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля. Цього разу члени делегації Далівського університету, крім участі у конференції, познайомилися з навчальними програмами та лабораторіями кафедри ливарного виробництва та обробки металів тиском, з роботою промислових підприємств з виробництва чавунного литва в місті Дессау та алюмінієвого литва в місті Вернігероде. Сторони домовилися про спільні наукові програми та наукове керівництво дисертаційними роботами, проходження практики студентами, що навчаються на кафедрі промислового та художнього литва СНУ ім. В. Даля, видання спільного навчального посібника з ливарної технології українською та німецькою мовами.