СНУ ім. В.Даля продовжує співпрацю з Британською Радою

В межах участі СНУ ім. В.Даля в проекті Британської Ради в Україні «Англійська для університетів» представники нашого університету на чолі з ректором, д.т.н. Ольгою Поркуян прийняли участь в зустрічі з Міністерством освіти і науки України та Британською Радою в Україні, присвяченій проблемі інтернаціоналізації українських університетів в розрізі англійської мови.

Ректор СНУ ім. В.Даля О.В.Поркуян та доцент кафедри іноземних мов та професійної комунікації інституту міжнародних відносин Т.В.Модестова

Під час роботи відбулося обговорення результатів дослідження стану викладання англійської мови та фахових дисциплін англійською мовою в університетах України, проведеного експертами з Великобританії. Презентація опублікованих результатів відбулася під головуванням заступника міністра Освіти і науки України – Романа Греби та директора Британської Ради в Україні – Саймона Вільямса.