СНУ ім. В.Даля продовжує співпрацю з Delcam

На підбиття підсумків щорічного XIII Міжнародного конкурсу “ArtCAMforSchool” Delcam до Резиденції Посла Великої Британії в Україні було запрошено делегацію Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Університет на чолі з ректором професором Олександром Голубенко представляли завідувач кафедри технологій комп’ютерізованого машинобудування к.т.н. Борис Воронцов та завідувач кафедри системної інженерії к.т.н. Едуард Жаріков. СНУ ім. В.Даля з 2013 року як сертифікований представник Delcam реалізує проект ArtCAM forSchool на території Луганської області. Вже третій рік поспіль вихованці шкіл отримують призові місця. Цього року учениця 8-го класу Ірина Довгопола з Мілового Луганської області отримала третє місце за проект «Побудова макету венеціанської маски «МАСКА VOLTO» (Керівник проекту – Н.В. Бондаренко).

З британською компанією Delcam СНУ ім. В.Даля працює з 2009 року в рамках проекту «Провідні комп’ютерні технології для університетів України». Компанія забезпечує університет-партнер ліцензійним програмним забезпеченням PowerSOLUTION і проводить планове оновлення версій, здійснює технічну та консультаційну підтримку в плані освоєння CAD/САМ систем і технологій управління проектами. Що в цілому дозволяє підвищити рівень підготовки студентів в області інформаційних технологій.

Delcam – світовий лідер у розробці CAD/CAM продуктів для моделювання, виготовлення і контролю складних виробів та технологічної оснастки, що мають найрізноманітніше застосування. Компанія була заснована в 1977 році в Кембріджському університеті. Постійне зростання компанії Delcam обумовлене успіхом її програмного забезпечення, яке пропонує серію кращих у своєму класі рішень. На сьогоднішній день DelcamPlc має в числі користувачів понад 20000 організацій більш ніж в 80 країнах світу.