СНУ ім. В. Даля продовжує ставати кращим вишем Луганської області

На початку вступної кампанії інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» представлено консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2016 року.  У ньому Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля зайняв 31 місце серед представлених 269 вишів країни та посів перше місце серед вищих навчальних закладів Луганської області.

Узагальнений рейтинг складений на базі найбільш авторитетних серед експертів та засобів масової інформації національних та міжнародних рейтингів вишів України: «ТОП – 200», «Webometrics» та «Scopus».  Кожен з них використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації.

Серед топ-10 кращих ВНЗ східного регіону СНУ ім. В.Даля посів сьоме місце, а Луганський національний університет імені Тараса Шевченка – дев’яте. А у рейтингу вишів Луганської області СНУ ім. В.Даля посідає перше місце, зайняв 31 місце у загальному рейтингу з підсумковим балом 134. На другому – ЛНУ ім. Т.Шевченко (з підсумковим балом 164, та 42 місцем), потім йде Луганський державний медичний університет (з підсумковим балом 380 та зайнятим 127 місцем) та Донбаський державний технічний університет (з підсумковим балом 538, 210 місцем).

Нагадаємо, що СНУ ім. В.Даля постійно показує високі результати в існуючих академічних рейтингах та щороку завойовує золоті та срібні нагороди на міжнародних освітніх виставках.