Print

СНУ ім. В. Даля продовжує успішно розбудовувати співпрацю з підприємствами-роботодавцями

 

СНУ ім. В. Даля в особі ректора Ольги Поркуян та ТДВ «ШАХТА БІЛОЗЕРСЬКА» в особі генерального директора Юрія Чередниченка підписали договори про співпрацю у рамках популярізації вищої інженерної освіти та розбудови співпраці з підприємствами-роботодавцями. 

ТДВ «ШАХТА БІЛОЗЕРСЬКА» – одне з провідних підприємств у своїй галузі, що активно розвивається. Установа готова приймати на роботу випускників інженерних спеціальностей та забезпечувати їм гідні умови праці та зарплатню. 

Договорами передбачено проведення спільних наукових досліджень, адаптацію освітніх програм спеціальностей 141– Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 184 – Гірництво до впровадження дуальної освіти та інші ініціативи, спрямовані на підвищення якості вищої освіти та привабливості інженерних спеціальностей.  

Таким чином, СНУ ім. В. Даля робить черговий крок до зміцнення зв’язків із промисловістю регіону, актуалізації освітніх програм під вимоги ринку праці та до популяризації серед випускників вишів ідеї праці за фахом.✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!